Menší frekvence příspěvků je následek zlomené ruky, přesto se neflákám. První osmička ryzlinků ročníku 2015 padla za oběť žízni, s několika návštěvami účastníků Skleničkových bedýnek jsem je ochutnával ještě další čtyři dny. Příjemný dojem lehkosti a ovocnosti vydržel, projev vín se podle očekávání časem zlepšoval, nedávné lahvování jim dalo zabrat. Bavilo mě suché Spätlese z Ürziger Würzgarten, očividně sbírané hodně brzy, aby se zachovala kyselina a lehkost. Konečně mám skutečně suchý moselský ryzlink :-) O víkendu jsem s návštěvou otevřel další tři Auslese. Číst dál
Archiv štítku: Erbes
2015 poprvé, moselské ryzlinky

Letošní očekávání bylo extrémní, až jsem cítil nutkání ke každé zmínce o ročníku 2015 dodávat, že není důvod čekat a že i v předchozích ročnících je co hledat a nacházet. Pro mě to začalo neskutečně krásným počasím při burgundské dovolené s dětma a horkým koncem srpna v Alsasku. Sudové vzorky jsem ochutnával všude možně: zářijové Sangiovese a Pinot Noir v Toskánsku nepočítám, protože to byly jenom mošty, ale potom v říjnu v Alsasku, v listopadu na Mosele, v prosinci v Beaujolais a v únoru v Brugundsku. Všechny ochutnávky byly vynikající. Hned jsem zjišťoval, kdy bude kdo lahvovat, kdy půjdou do lahví bílá a kdy červená. Číst dál
Anestetikum na sedm? Ryzlink!
Zlomenou ruku mám už dvakrát zrentgenovanou a zasádrovanou, ale žádnou neschopenku nebo analgetika. Sám sobě doktorem, do sklepa ještě sejdu a ryzlink (moselský) si přinesu. Mladá vína posledních ročníků šetřím pro zákazníky a bedýnkáře, sám hledám mezi osamělými lahvemi starších ročníků. Na lednovou návštěvu v Praze mi Stefan Erbes přivezl čtyři krabice ryzlinkového sektu 2014, jestli se moje uzdravování protáhne, nemuselo by to stačit…
Patnáctky
V brněnském hantecu se patnáctky překládaly jako rybíze, když byla řeč o mladých, zákonem sotva povolených holkách, ale já mám na mysli mladá vína. Když jsem tady nedávno psal o dobrých (a špatných) způsobech, nezmínil jsem jednu věc, která s tím souvisí. A to jsou odlišná pravidla pro degustace v různých zemích. Číst dál
Fotoblog z páteční Galadegustace
Páteční Galadegustace soutěže Prague Wine Trophy (PWT) v hotelu Jalta na Václaváku byla hektická, pracovní a úspěšná. Alespoň soukromě jsem měl takový pocit z mnoha hovorů s návštěvníky i se Stefanem Erbesem, moselským vinařem, se kterým jsme to prožili společně.
Ryzlinková večeře s vinařem v Argumentu
Po roce zase se Stefanem Erbesem degustační večeře v Argumentu. Bylo nás o pár víc než vloni, jak dlouho by to trvalo, než bysme vyprodali celej Argument? Čtyři chody a deset vín, jako řidič jsem víno nesměl, ale o to víc jsem se těšil, až přijedu večer domů a jeden ryzlink si otevřu.
Stefan Erbes a večeře s vinařem v Praze
Odpočítávání začalo, přesně za 14 dní přijede moselský vinař Stefan Erbes do Prahy. Bude to už potřetí, důvodem je zase Galadegustace Prague Wine Trophy 2015, přehlídka oceněných vín minulého ročníku soutěže. Ta se koná v pátek 22. ledna od 16 do 20 hodin v Hotelu Jalta, Václavské náměstí 45. Číst dál
Stefan Erbes potřetí v Praze!
To se tak lehce mládí ztratí: týden před Vánocema se mi rozbila pračka, Francouzi neodpovídali na e-maily a když jsem si šel po půlroce zaběhat, vrátil jsem se domů v troskách :-) To je chvíle, kdy je úplně škoda otvírat dobrý víno… ledaže by přišla nějaká dobrá zpráva, která celej běh světa zvrátí. Číst dál
Nebojte se slaďáků!
Už nějaký čas přemýšlím o seriálu věnovaném sladkým vínům. Kvůli většinové poptávce po suchých vínech jsem se v nedávných ryzlinkových bedýnách vyhnul tomu nejlepšímu, o to víc na slaďácích ujíždám sám. Číst dál
Ryzlinky 2014 přijely!
Nové moselské ryzlinky 2014 už přijely! První dávku jsem zavezl do Uloženky dnes, další rozvoz bude následovat asi až v pondělí. Dva dny mě trápila nemoc, ale druhý den jsem neodolal a otevřel víno, které jsem si vytipoval pro tento rok. Už mám s Erbesovými ryzlinky dost zkušeností na to, abych nečekal, že budou celý rok stejné, nečekaně se vyvíjejí a překvapují. Tak jen deci navečer a jdu zase stonat …
Jarní ryzlinková bedýnka
Po Chardonnay a Pinotu Noir zákonitě přichází Riesling :o) Už slyším námitky, že je to brzo po burgundských Pinotech, ale není: jednak se Pinoty nedostaly na všechny a jednak ryzlinky vyhlášené dnes a objednané příští týden přijedou až na přelomu května a června. Nejvyšší čas začít s ryzlinky, abysme stihli chřest a konec jara! Číst dál
První okus nového moselského ročníku 2014
Zatímco se v Moskvě se předváděly nové tanky a rakety, oslavili jsme ve skromnějších podmínkách, ale se stejným odhodláním výročí konce války na zahradě ochutnávkou nového ročníku moselských ryzlinků ürzigského vinařství Weingut Karl Erbes. Už loni jsem psal, že z několika lahví nejde dělat velké závěry, přesto se pokusím něco vydedukovat. Číst dál










