Stefan Erbes a večeře s vinařem v Praze

P1150213 Stefan Erbes

Odpočítávání začalo, přesně za 14 dní přijede moselský vinař Stefan Erbes do Prahy. Bude to už potřetí, důvodem je zase Galadegustace Prague Wine Trophy 2015, přehlídka oceněných vín minulého ročníku soutěže. Ta se koná v pátek 22. ledna od 16 do 20 hodin v Hotelu Jalta, Václavské náměstí 45.   

Kromě tří zlatých a tří velkých zlatých medailí dostane Weingut Karl Erbes i diplom Best Winery PWT 2015 za kolekci tří vín s průměrným hodnocením přes 90 bodů, přijďte se podívat! Čtenáři a zejména účastníci Komunitních bedýnek znají moselské ryzlinky Stefana Erbese dobře, dovážím je od roku 2012.

P1190299 Full View copy

Ve čtvrtek 21. ledna v 18:30 uspořádáme v dejvické restauraci Argument Winemaker’s Dinner čili večeři s vinařem. Čtyřchodové degustační menu a ke každému chodu dvě vína plus pár bonusů (možná bude i sudový vzorek ročníku 2015). Jedna večeře za 1000 kaček. Stejný formát  jsem už pořádal před rokem a mělo to úspěch, loňští účastníci se hlásí znovu. V případě velkého zájmu je možné přidat další večeři v sobotu, účastníci Skleničkových bedýnek budou mít přednost. Tentokrát nebude žádný přihlašovací formulář, pište mi na e-mail (sklenicka@sklenicka.com).

Připomínám včera vyhlášené bedýnky s víny dvou špičkových vinařství z Beaujolais. Úvodní článek je tady, přihlásit se můžete tady!

3 thoughts on “Stefan Erbes a večeře s vinařem v Praze

    1. Děkuju za vzkaz! Sobota zatím vypadá bledě, mohl bych dát pár míst navíc k vyprodanému čtvrtku, ale zatím se o to nikdo nehlásí :-(

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dokaž, že jsi člověk! *