Fotoblog z páteční Galadegustace

P1270822 sektové skleničky PWT Gala

Páteční Galadegustace soutěže Prague Wine Trophy (PWT) v hotelu Jalta na Václaváku byla hektická, pracovní a úspěšná. Alespoň soukromě jsem měl takový pocit z mnoha hovorů s návštěvníky i se Stefanem Erbesem, moselským vinařem, se kterým jsme to prožili společně.

P1270849 Stefan Erbes a Šárka D

Na fotce pózují pro fotografy Stefan Erbes s Šárkou Duškovou, šéfkou soutěže, při předávání diplomu pro Best Winery PWT 2015. Ocenění je určené pro všechna vinařství, která dala do soutěže aspoň tři vína s průměrným bodovým skóre přes 90 bodů.

P1270836 Michlovský s diplomy

Neoficiálním vítězem s nejvíc diplomy a cenou Jindřicha Duška pro nejúspěšnější vinařství roku v soutěži PWT byl Vinselekt Michlovský, na fotce Miloš Michlovský se dvěma z mnoha diplomů. Byl jsem něco málo ochutnat a Michlovského vína drží vysokou úroveň.

P1270881 Hradčany se sněhem

V sobotu začalo hustě sněžit a mrznout, pojďme na zábavnější část víkendu. Hradčana z Karlova mostu, cesta z Hradu dolů na Malou Stranu byla jako po skluzavce.

P1270876 Kluzi z Urzigu

Kluci z Urzigu na pražském Hradě. Na vteřinu přesně jsme stihli orloj na staromáku a potom jsme si všichni dali hovězí knedlíčkovou polívku a svíčkovou s pěti v Lokálu v Dlouhé.

P1270890 před Jaltou s diplomem 480

V neděli ráno před hotelem, rozloučení a odjezd. Diplom pro Best Winery Prague Wine Trophy si Stefan odváží už podruhé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dokaž, že jsi člověk! *