Další fotky ze Sicílie

BLOG večer loď P1220895

Předem se omlouvám, dnes to bude jen vata a sliby příštích věcí. Přijel jsem z degustace asi stovky vzorků v osm večer a chci rychle padnout do postele. Úvodem zase večerní výhled z okna hotelového pokoje…   

BLOG Bazén P1220646

Hotelový bazén ve čtrnáctém patře čili na střeše. Zajímavé je na tom hlavně horské panoráma, typické Palermo. Hory kolem Palerma jsou nádherné a dodávají městu atmosféru. Fotka je ze včerejška, dnes jsem dorazil na hotel půl hodiny po zavíračce bazénu. Ani jsem se nezlobil, protože kdybych řídil já, každou chvíli bych zastavoval a fotil krajinu a nedojeli bysme ani tam.

BLOG PIZZA P1220686

Pizza Margherita za 4 EUR, a nakonec jsem ji snědl i s kůrkama. Nechtěl jsem večeřet a neměl jsem hlad, ale nakonec jsem neodolal a koupil ji.  Nejspíš jen proto, abych mohl říct, že jsem si dal pizzu v Palermu.

BLOG Fronta na oběd P1220842

Fronta na oběd ve vinařství :o) Fotkama z oběda budu prudit v některém příštím příspěvku, a těch fotek bude hodně.

BLOG Vito Arini Enologo P1220877

Enolog Vito Arini. Už rok před loňskými Portugalskými bedýnkami jsem měl chuť přivézt portské. Napíšu to stručně: Marsala je takové sicilské portské, ale je podstatně levnější. Článek o Arini napíšu a marsalskou bedýnku bych viděl optimálně před Vánoci :-) Ale napřed musím vyluštit degustační poznámky a napsat článek. Stay tuned!

One thought on “Další fotky ze Sicílie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dokaž, že jsi člověk! *