Adventní pozdní sběr

Advent na Mosele, Wehlen

Začnu adventní fotkou z Mosely. Jestli mě paměť neklame, tak vesnička vlevo je Wehlen a naproti je vinice Wehlener Sonnenuhr. A když si obrázek rozkliknete, najdete na řece zeltingenskou šlajsnu. Rrriesling! Fotka je z facebooku Bernkasteler Ring e.V.

Most u Losnich

Zimní chmury často rozháním prohlížením fotek z léta, tak dám ještě jednu podzimní fotku vypůjčenou z facebooku Mosel 2.0. Za mě je to nebezpečný úsek :-) Most u Lösnich. Jel jsem po něm už spoustukrát, ale nikdy nevím, kam s očima.
Gilet Jaune Vuitton
Málo jsem se na blogu věnoval módě. Na výlety do Francie doporučuju vestu od Louis Vuitton. Alespoň jako povinnou výbavu do auta :-)
Governo Atest
Italské okénko. Pokorně zvěstuju ocenění pro dvě vína z Komunitních bedýnek! V lednu jsem přivezl výběr vín toskánského vinařství Travignoli. V nejprestižnější italské vinařské ročence Gambero Rosso dostalo teď jejich Chianti Rufina Governo 2016 „jen“ dvě Skleničky (ze tří možných), ale taky cenu BereBene pro víno s vynikajícím poměrem kvality a ceny. Blahopřání hraběti Busimu do Travignoli!
BL IMG_20170420_111122 Gracciano Diplom
V říjnu jsem přivezl Vino Nobile z Gracciana. Jejich základní nerezovka Rosso di Montepulciano 2016 letos taky dostala Berebene Gambero Rosso. Stála 270 kaček a ještě mám dvě krabice, neváhejte :-) Vypadá to, že i letos jsem měl s toskánskými víny kliku (a se mnou i všichni účastníci Skleničkových bedýnek).
Vývrtka Cvičení na víkend
Není to jen klika, je v tom spousta dřiny :-)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dokaž, že jsi člověk! *