Last Call for Passengers to Mosel

P1190235 Kluci v Praze

Jsem klikař, zase se to povedlo! Nejenže jsem se po hrozných pěti dnech rýmy na poslední chvíli zotavil, ale navíc dnes už podruhé přijeli kluci z moselského Ürzigu! Jako důkaz dnešní fotka z pražského Hradu. Vinař Stefan Erbes (Riesling Weingut Karl Erbes) vlevo, jeho kamarád a průvodce Udo (v civilu policista, nechtěný vtip – Udo je moselský říční policista) vpravo.

Na večeři v Lokále jsme zdrbali ročník 2014, soutěže vín, ročenku Gault  & Millau, Roberta Parkera (kvůli kterému se musí Stefan už v úterý vrátit), taky český fotbal a čínské turisty a turistky. Píšu to dnes jen jako poslední připomínku těm, kdo se přihlásili na nedělní ryzlinkovou degustační večeři do dejvického restaurantu Argument, že Stefan Erbes je tady a večeře bude v plném obsazení a se vší parádou.

Taky pondělní živé vydání Skleničkova blogu v dejvickém hotelu International proběhne podle plánu, na Skleničkově stánku najdete i žernoseckého vinaře Aleše Svatoše a toskánskou biodynamickou Pergolaiu :-) První wineblog, který můžete nejen číst, ale i ochutnávat a vonět! Skleničkovi bedýnkáři, kteří si objednali zlevněné vstupenky a mají proto vstup už od 13 hodin, můžou navíc vidět Stefana Erbese a pana Skleničku kterak na podiu přebírají diplom pro pětihvězdičkové vinařství. Ten dostanou vinařství, která měla v soutěži Prague Wine Trophy tři vína s průměrným hodnocením přes 90 bodů  – Weingut Karl Erbes měl průměr 90,67 bodu a všechna vína budou pro návštěvníky připravená k ochutnání.  Navíc báječný suchý sekt 2012 a plnotučný kabinet 2013 z Ürziger Würzgarten. Těším se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dokaž, že jsi člověk! *