Degustace v srpnu

BLOG P1290827 Anča a Pálava copy

Konec června a červenec jsem strávil s dcerou (na fotce v Pasohlávkách s Pálavou za zády), ale v srpnu jsem opuštěnej jako kůl v plotě :o) První nápad, jak sï srpen zpestřit, byl uspořádat nějakou degustaci. Nevím, jestli jsou Pražáci už vydovolenkovaní, ale vím, jak to zjistit.

Dostal jsem od Daniela Brože z Vínokavárny na Jiřáku (adresa je Praha 3, náměstí Jiřího z Poděbrad 9) nabídku, jaká se neodmítá. Můžu si vypůjčit sklepní degustační místonost a uspořádat tam v srpnu degustaci. Pamětníci dávných degustací v Le Caveau si ještě pamatují sklep na Husinecké – tenhle je menší (nejvýš 12 lidí), ale stylovější. V úterý 9. srpna v 18:30 bychom mohli začít, jestli tedy už máte po dovolených a sejde se nás dost.

BLOG P1290983 SCRABBLE OK

Degustační osa Berlín – Řím
Vezmu suché Erbesovy ryzlinky ročníku 2015 z červencového výletu na Moselu a poslední Skleničkovskou bedýnku sopečných vín z orvietského vinařství Palazzone. Zbývají mi poslední dvě bedýnky, bylo by stylové je otevřít společně. A přidám asi i nějaké červené ze zastávek v Toskánsku. Daniel Brož dodá vlastnoručně upečené čerstvě francouzské bagety. Budu vybírat příspěvek na vína 350 Kč. Doufám, že i přes prázdninový termén se sejde dost zájemců. Těším se!  Přihlásit se můžete tady.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Dokaž, že jsi člověk! *